ONE MORE BANTLARI HANGİ HASTALIKLARA İYİ GELİR?

One More bantları içerisinde bulunan doğal bileşenler sayesinde birçok hastalığa iyi gelmektedir. Bu sayede bantların oldukça kullanışlı ve hijyenik olarak işlevsellik yönü ağır basmaktadır. One more bantları sağlık alanında kullanıma uygundur. Medikal bir ürün olma özelliği göstermektedir. Bu sayede de oldukça faydalı olmasından kaynaklı birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bedensel aktiviteleri yaparken zorlanan kişilerin ve çeşitli rahatsızlığa sahip kişilerin One More bantları kullanarak günlük yaşantısına ağrısız devam ettiği bilinmektedir. One More bantlarının iyi geldiği hastalıklar aşağıda belirtilmiştir.

Melatonin ve migren

Melatonin hormonu, vücutta yer alan ve sağlıklı bir şekilde vücuttaki ritmi düzenleyen bir hormondur. Bu hormonun salgılanması, kişilerde birçok ağrı oluşumunu engellemektedir. One More bantları kullanım alanlarına göre göz önüne bulunduğunda kişide melatonin hormonu salgılamaktadır. Bununla beraber migren ataklarını da önlemeye yardımcıdır. Sinizütün ilerlemesi ile oluşan migren rahatsızlığı sinüslerin dolu olmasından kaynaklı baş ağrısı oluşumuna denilmektedir. Bu rahatsızlık sebebiyle migren ataklarının ne zaman ve nerede geleceği hiç belli olmaz. Kişinin hayatını zorlu bir yöne sürükler. Yaşamı kısıtlar. Bu nedenle One More bantları kullanımı ile melatonin hormonu salgılanarak migren ağrılarının anında geçirilmesi sağlanır. Migren hastalarının en iyi bildiği şey migreninin ne zaman geçeceğini bilmemesidir. Migren ağrısı süresi 5 dakika da sürebilir, 5 saatte… Hatta gün aşırı süren migren ağrıları da bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanılan One More bantları ile migren ağrıları anında kesilmektedir.

Kalp hastalıkları

One More bantları gene sağlamış olduğu melatonin sayesinde kişinin hormonlarını düzenli hale getirmektedir. Bununla birlikte kişiler geceleri daha sağlıklı uyumakta ve daha düzenli nefes alış verişi yapmaktadır. Bu durum da beynin kan basıncını ve kalp atım hızını daha iyi kontrol etmesini sağlamaktadır. Kalp hastalıklarını önlemeye yardımcı ve kalp hastası olan kişilerin kullanımı sayesinde de kan basıncını düzenleyerek kalbe düzenli kan akışını sağlamaktadır. Bu durum da kalp hastaları için önemli ve olması gereken bir durumdur.

Tıkalı damarlar

One More bantlarının sağlamış olduğu melatonin ile kolestrol seviyesi düşmektedir. Melatonin hormonu düşük kişiler tıkalı damarları bulunan kişilerdir. Bu nedenle daha fazla salgılanan melatonin sayesinde tıkalı damarlar oluşmamakta ve varsa da belirli bir orana kadar açılma göstermektedir.

Kanserler

Göğüs ve prostat kanseri oluşumu kişide bağlı bulunan hormonlar ile alakalıdır. Göğüs ve prostat kanserine düşük melatonin hormonu etkisi ne yazık ki yüksektir. Bu nedenle melatonin hastaların daha rahat ve daha iyi uyumasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede de kanserli hücre ile savaşmasına yardımcı olmaktadır. Düzenli uyku ve yüksek melatonin kişinin kolay iyileşme göstermesini sağlamaktadır.

Alzheimer

Alzheimer, bunama, hipertansiyon ve Parkinson rahatsızlıklarını önlemede ve gerilemesine yardımcı olarak bilinmektedir.

Depresyon

 Melatonin oranı düşük kişide depresyon görülmektedir. Bu nedenle One More bantlarının tetiklediği melatonin hormonunun artışı sayesinde kişinin morali düzelmekte ve depresyondan çıkmaktadır.

TOP
× Whatsapp Müşteri Temsilcisi