One More Nasıl Kayıt Olunur ?

ONE MORE NASIL KAYIT OLUNUR?

 

One More Kayıt İşlemleri

 

One More İnternational şirketine kayıt işlemleri için bayi olmanız gerekmektedir. Bunun için için ilk işlem sizlere One More tarafından gönderilen kayıt linkinden Kayıt Ol butonuna tıklayarak kaydınızı oluşturmak oldukça kolaydır.

 

Kayıt ol butonuna giriş yaptığınızda karşınıza yeni bir sayfa açılmaktadır. Burada isim soy isim cep telefonu adres gibi kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Bu alanda kendinize ait bir kullanıcı adı da oluşturursunuz. Mail adresi ve diğer kişisel bilgilerinizi de sayfanın altında tam bir şekilde doldurup, bilgilerinizin doğru olduğunu kabul ettiğiniz altta yer alan küçük kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Ardından Next butonuna bastıktan sonra kaydınızı kolaylıkla oluşturmuş olursunuz. Kayıt tamamlama işlemleri ortalama 2 dakika sürmektedir. Bu nedenle One More Kayıt İşlemleri oldukça kolay ve konforlu bir hayatı sizlere sunar. Kayıt işlerini tamamladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa çıkmaktadır. Bu size ait bir sayfadır ve bu sayfa mail adresinize anında bilfdirilmektedir. One More İntarnational giriş işlemlerini yaparken bu adrese giriş yapmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

One More Ürün Satın Alma

 

Herkesin kendine ait bir kayıt linki bulunmaktadır. Bu sayede her bayinin kendine özel sitesi olmaktadır. Bunu da One More şirketi sağlamaktadır. Bu siteden herkes kendine özel ürün siparişi vermekte ve size de kazanç sağlanmış olmaktadır. Kişiler ürün aldıkların da ürünleri seçip satın al bölümüne ulaşırlar. Kayıt olmak istediklerinde de distribütör olarak sizin üzerinizden kayıt olur hem kendi kazanır hem de size kazandırırlar.

 

Kayıt olduktan sonra size açılmış siteye özel olarak insanlar giriş yaparak bulunan ürünleri satın almak için sipariş oluştururlar. Bu nedenle sizlerin kapı kapı dolaşıp bant satmasına ihtiyaç kalmaz. Oldukça geniş olan bu internet ağı sayesinde artık kişiler kendi ihtiyaçlarını internet üzerinden satın almaktadır. One More Ürün Satın Alma işlemleri sayesinde sizler de kazancınızı katlayabilirsiniz. Hem ürün satma hem de ürün satın alma işlemleri oldukça kolay ve pratiktir. Zaten bu pratiklik sayesinde ve gerçekten çözüm ürüten bir teknoloji olması sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

 

One More Ekip Kurma

 

Eğer siz zaten bir distribütörseniz ve bir arkadaşınızı da kayıt etmek istiyorsanız bu işlemleri kendiniz de yapabilirsiniz. Size ait sayfanızda yeni takım butonunu tıklayarak takım ağacı kısmınızda sol tarafınıza ya da sağ tarafınıza seçim yaparak o arkadaşınızın bilgilerini aynı şekilde giriş yaptıktan sonra sizler de başkalarını sisteme dahil edebilir ve kayıt oluşturabilirsiniz. Bu sayede kendi bünyenizde oluşturduğunuz One More ekip kurma, işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere bu sistemi anlatarak onları bir iki dakika içerisinde sizler de kayıt edebilirsiniz. Bu sayede kendi takımınızı oluşturmuş olursunuz.

 

Sizde One More İle Hem Sağlığınıza Kavuşmak Hemde Maddi Özgürlüğünüzü Kazanmak İstiyorsanız Bizimle Mutlaka İletişime Geçin.

 

One More Lideri :  Hasan Bey : 0 535 360 26 55

One More Lideri : Can Bey : 0545 848 31 30 

 

TOP
× Whatsapp Müşteri Temsilcisi