ONE MORE İLE EKİP KURARAK HER AY 10 BİN TL KAZANMAK

 

One More İnternational ile düzenli olarak gelir kazanmanın kapılarını aralayabilirsiniz. Bu sayede sizler de ciddi kazançlar elde etmek için sıkı bir şekilde çalışma saplayabilirsiniz. One More International sistemi, kendi çalışan grubunuzu yavaş yavaş kurarak, bu süre zarfında da hem kendi ürün satışınızdan hem de oluşturduğunuz takımın üye kazancından gelir elde edilmesine dayalı bir sistemdir. Bu sistemde siz satışını yaptığınız ürünü kendi en yakınınızdan başlayarak tavsiye etmeniz ve One More International adını duyurmanız gerekmektedir. Ürünleri özelden genele bakış açısı ile duyurduğunuz zaman sistemde disiplinli bir çalışma ortamını oturtmuş olursunuz. İlk başta en yakın çevrenize şirket politikalarını ve çalışma koşullarını anlatabilirsiniz. Kendi ekibinizi oluşturmak için yanınıza ve ekibinize birçok kişiyi dahil edebilirsiniz. Dahil ettiğiniz her kişi de kendi paketlerini alarak sizin gibi sistemin bir parçası olur. Onlar da satış yaptıkça onların satışından yüzdelik payı siz de kazanırsınız. Hem kendi satışınız ile hem de onların sattığı kar payı ile kazanmanıza ek olarak sistem de size çeşitli şartlarda bonus sağlamaktadır. Bu sayede üyeler normal koşullardaki işlerden daha yüksek meblağları kazanabilme imkanını yakalarlar. Eklediğiniz her kişi ile takımınız büyüyerek kocaman bir aile olmaktadır.

 

Örneğin 1 kişi ile başlayarak fast start bonusu almaya başlarsınız. Her kişiyi eklediğinizde bu bonus sayıları katlanarak çoğalır. 9 ayrı kazanç planı oluştuğunu düşünürsek, bir sonraki kazanç planına çıkmanız dahilinde hem bulunduğunuz kazanç planının bonus ücretini alırsınız hem de geçmişteki kazanç planlarınızın olduğu ücretleri almaya devam edersiniz. Giderek takımınızdaki kişi sayısını artırdığınızı göz önünde bulundurursak, 100 kişilik bir ekip kurduğunuzu göz önünde bulundurduğumuz takdirde aylık minimum 10.000 Euro ya varan bir kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır. Çünkü her kişi üzerinden 100 Euroluk minimum paket dahilinde bonus miktarı da 100 kişilik ekibe göre 10.000 Euro olarak hesaplanmaktadır. Tabi bu sizin de çalışmamanız halinde ve diğer bonus kaynaklarından yararlanmanız halinde kazancınızın net tutarıdır.

 

Minimum 10.000 Türk Lirası olarak düşünebiliriz. Takım bonusunun bir üst düzeyi olan araba bonusu sayesinde de düzenli olarak üç ayda bir ikili sistem üzerinde 15.000 puan kazanıldığı takdirde araç bonusu ile Mercedes marka bir araç verilmektedir. Ayrıca bu kazanç planına ek olarak bir başka bonus ise, Worl pool denilen dünya havuzundan kazanılacak tutarın size gelmesi durumudur. Ayrıca nakit kariyer bonusu ile de şirket sizlere bir defalığa mahsus olarak minimum 500 Euro, maksimum 25.000 Euro olarak bonus hizmeti ile ödeme yapmaktadır. Hem 100 kişi oluşturduğunuzda minimum 10.000 Euro kazanırsınız hem de bu diğer bonuslardan yararlanmanız halinde bu kazancınızı aylık olarak katlayabilirsiniz. Dilerseniz sizler de çalışıp satış yaparak kazancınızı 10.000 Euro’ dan maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz.

 

 

 

TOP
× Whatsapp Müşteri Temsilcisi