Ağrı ve Yakı Bantları

Ağrı ve yakı bantları, vücudunuzda kanlanmayı artıran, kasların gerginliğini azaltarak kas ağrılarını dindiren, kasların boyunu uzatarak kreatin ve laktik asit birikmesini önleyen, kasları güçlendiren ve ağrılarınızı azaltarak gideren bantlardır. Halk arasında çok yoğun olarak kullanılan ve etkisi uzun süren ağrı ve yakı bantları bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır?

1 ) Bir sinir sistemi hastalığı olan bel fıtığının oluşturduğu ağrılar için kullanılır.

2 ) Boyun fıtığı, dizlerde ve kalça birleşim eklemlerinde meydana gelen kireçlenmelerde, iskelet sistemi rahatsızlıklarına bağlı olarak oluşan hastalıklarda kullanılır.

3 ) Kas sistemi hastalıklarında, kaslara bağlı oluşan ağrıların giderilmesinde, hareket fonksiyonlarına bağlı olarak oluşan ağrıların giderilmesinde kullanılır.

4 ) Deri altı ağrılarında, vücudun her hangi bir yerinde oluşan ağrı durumunda ağrı ve yakı bantları kullanılır.

5 ) Fizik tedavi gerektiren rahatsızlıklarda oluşan ağrıların giderilmesi, kasların açılması ve kasların güçlendirilmesi için kullanılır.

6 ) Spor ile ilgilenen biriyseniz spor kazalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ağrı ve yakı bantlarını ünlü sporcuların neredeyse tamamı kullanmaktadır.

Ağrı ve yakı bantları nerelere uygulanır?

Ağrı ve yakı bantlarının etkisini artırmak ve uzun süre etkili olmasını sağlamak için ağrının ve kasların olduğu tüm bölgelere takabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay takılacak bölgenin tüysüz olmasıdır. Ağrı ve yakı bantları küçük çocuklarda alerjik reaksiyonlara neden olabiliyor. Bu nedenle küçük çocuklarda uygulamadan önce küçük bir parça ile denem yapmanızda fayda vardır.

Ağrı ve yakı bantları ne kadar süre uygulanmalıdır?

Ağrı hissettiğiniz bölgeye uygulayacağınız ağrı ve yakı bantları 3 gün ile 5 gün arasında vücudunuzda kalabilir. Ağrı şiddetinize göre daha erken de söküp atabileceğiniz gibi ağrı şiddetiniz geçmemişse 5. Günden sonra yeni bir yakı bandı takabilirsiniz. Ağrı şiddetinize ve kasınızın iyileşmesine göre 3 kez üst üste ağrı ve yakı bandı kullanabilirsiniz. Her hangi bir yan etkisi olmadığı için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz yakı bantları ile ağrısız bir hayata sahip olabilirsiniz.

Painles Night Glu başarı oranı ne kadar?

Ağrı ve yakı bantlarının tamamında başarı oranı yüksektir. Etki düzeyine göre çok başarılı bir ağrı ve yakı bandı olan Painles Night Glu ağrılarınızdan tamamen kurtulmanızı sağlıyor İçeriğinde bulunan Golden korea red ginseng, Saponins, Glucosamine, Silver lons, Elemental germanium ağrı olan bölgedeki gözeneklerin genişlemesini sağlayarak etki düzeyini artırmaktadır. Vücuda entegre olma süresi ortalama 2 dakika olan Painless night glu vüsudunuza şu destekleri sağlar:

1 ) Kılcal damar aracılığı ile kaslarınıza ulaşır ve ağrıya neden olan yırtılma, ezilme gibi deformasyonların ortadan kalkmasına yardımcı olur.

2 ) Bağışıklık sisteminiz üzerinde de etkili olan Painless night glu enerji vererek direncinizi artırır.

3 ) İç organ ağrılarına destek olur.

4 ) Stres ve kronik yorgunluk ağrılarını giderir.

5 ) Fiziksel etkilere bağlı ağrıları geçirir.

6 ) Ruhsal sağlığınızı korur, depresyon riskini ortadan kaldırır, Zihinsel performansınızı artırır.

7 ) Sağlık uyku imkanı sağlar, soğuk algınlığına yakalanmanızı önler.

TOP
× Whatsapp Müşteri Temsilcisi